KONST / Litografier / Färglitografi 12009198

nr 1200 9198

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad SH 48/125, Motivet: 42,5x49 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 augusti 2018
kl 20:52:02

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström